Trendy wiosna - lato 2021
Moda

Trendy wiosna - lato 2021

Co będzie modne w sezonie wiosna-lato 2021? Warto już dziś poznać najnowsze trendy. Oto kilka ciekawych propozycji prosto z Mediolanu i Kopenhagi.

Ubrania w kolorze intensywnego fioletu.

Jak zapewne pamiętamy w sezonie wiosna-lato 2020 modny był liliowy odcień fioletu. W nadchodzącym sezonie królował będzie również fiolet, ale w odcieniu intensywnym, wręcz orientalnym. Warto zauważyć, że ubrania w tym kolorze robią się coraz popularniejsze już teraz, więc na wiosnę będzie to prawdziwy modowy must have każdej kobiety.

Czas na oryginalne printy.

W kwestii wyboru printów na sezon wiosna-lato 2021 kreatorzy mody dają nam zupełną swobodę. Ważne, aby nosić ubrania, które będą pokryte jak najbardziej oryginalnym printem. Prawdziwe tego typu perełki możemy odnaleźć np. w second handach.

Topy, które odsłaniają brzuch.

Już teraz warto pomyśleć o treningu partii brzucha, ponieważ w sezonie wiosna-lato 2021 bardzo modne będą topy, które odsłaniają cały brzuch. Warto zaznaczyć, że tego typu topy będą kończyły się pod biustem, dlatego w okresie zimowym należy popracować nad formą, tak aby na wiosnę zgodnie z nowym trendem móc się pochwalić smukłą talią i płaskim brzuchem. Pamiętajmy o tym, że topy odsłaniające cały brzuch będą tworzyły idealny duet z luźnymi spodniami z wysokim stanem.

Trendy wiosna - lato 2021

A może spiczasty kołnierz?

Moda na lata 90 nadal nie przemija. Tym razem projektanci proponują nam spiczaste kołnierze. Ten oto detal będzie bardzo modnym uzupełnieniem kurtek, marynarek, swetrów i bluz.

Pulowery z dzianiny.

Dzianinowe pulowery będą modne nie tylko w sezonie jesień-zima 2020/2021, ale także nie będzie mogło zabraknąć ich w kolekcji ubrań wiosennych i letnich. Warto wiec już teraz zainwestować w tego typu pulower, obecnie możemy, bowiem zakładać go na golfy, a gdy zrobi się cieplej będziemy mogli nosić go na koszulkach czy tez T-shirtach.

Chustki na głowę.

Na sezon wiosna-lato 2021 każda kobieta powinna pomyśleć o zakupie chustki. To właśnie chustki wiązane na głowie będą jednym z najbardziej pożądanych akcesoriów na ten czas.

Zobacz więcej podobnych postów