Proste sposoby na przechowywanie w domu
Dom

Proste sposoby na przechowywanie w domu

W każdym domu pojawia się często problem z przechowywaniem rzeczy. Na pomoc przychodzą różne gadżety, które znacznie poprawią wygląd mieszkania, a przy okazji pozwolą na zmieszczenie niezbędnych drobiazgów.

Proste sposoby na przechowywanie w domu

Zamykane kosze

Wiele dyskontów oraz dużych marketów proponuje klientom estetyczne, zamykane kosze. To idealny sposób na szybkie zmieszczenie przedmiotów, które nijak nie mieszczą się na półkach oraz zagracają przestrzeń. Wijące się w nieskończoność kable, wtyczki, a także płyty CD – wszystkie te przedmioty znacznie łatwiej jest przechować właśnie w zamykanym koszu. Są dostępne w wielu kolorach oraz rozmiarach. Wyglądają bardzo elegancko na półce lub w szafie. Szybko pozwolą posegregować wszystkie gadżety, czy też sprzęt elektroniczny, którego nie używamy na co dzień, a nie można poukładać go w sposób estetyczny np. w szufladzie.

Organizery do szuflad

Każdy, kto próbował znaleźć parę skarpetek w szufladzie z bielizną wie, jak wiele czasu to zajmuje. Organizer do szuflady sprawi, że poszukiwanie zaginionej skarpetki, czy majtek będzie znacznie łatwiejsze. Posiada on specjalne kieszonki na bieliznę, dzięki czemu możesz posegregować skarpetki parami, o ile wcześniej nie zaginęły one w pralce.

Wieszak na paski lub torebki

W przypadku wielu torebek również pojawia się problem jak je umieścić w szafie. Na pomoc przychodzi wieszak z haczykami, na którym łatwo posegregujesz torebki lub paski. Możesz umieścić go później  w szafie, bądź na wieszaku w przedpokoju. Dzięki niemu łatwiej znajdziesz torebkę, której akurat potrzebujesz.

Lustra ze skrytką na biżuterię

Wiele pań ma kłopot z chowaniem biżuterii. Wiele naszyjników i bransoletek lubi się plątać, jeśli wrzuci się je do jednego kuferka. Sposobem na to jest stojące lustro z zamykaną skrytką na wszystkie bibeloty. Po otwarciu lustra pojawia się półka z przyczepionymi do niej haczykami. Na niech łatwo można powiesić wszystkie naszyjniki, czy bransoletki. Znajduje się tam również skrytka na kolczyki oraz pierścionki. Taki praktyczny gadżet zastąpi toaletkę lub wiele pudełek z biżuterią.

Zobacz więcej podobnych postów