Okulary fotochromowe dla narciarzy
Porady

Okulary fotochromowe dla narciarzy

Wzrok jest kluczowym narządem, o którym powinien pomyśleć każdy narciarz. Szusowanie po stoku to prawdziwa przyjemność, jednak aby zabawa w srebrnym pyle śniegu była bezpieczna, warto zadbać o odpowiednie okulary.

Wśród wielu modeli na szczególne wyróżnienie zasługują okulary fotochromowe. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, soczewki są w stanie samodzielnie dopasować się do aktualnych warunków świetlnych. Funkcja przyciemniania jest niezwykle istotna, szczególnie przy zmiennych anomaliach pogodowych, zwiększając komfort i bezpieczeństwo użytkownika. W zależności od stopnia przyciemnienia, soczewki mogą pozostać bezbarwne lub zmienić swój kolor na ciemniejszy, gwarantując optymalne rozwiązanie dla oczu. Warto wspomnieć, że soczewki takie doskonale chronią przed szkodliwym działaniem słońca dzięki zastosowaniu filtra w 100% blokującego promieniowanie UV. Dodatkowym atutem są oprawki, których elastyczność i trwałość gwarantuje grilamid – materiał lekki, a zarazem wytrzymały.

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroka oferta okularów fotochromowych. Każdy model wyróżnia się stylowym wzornictwem w modnych kolorach. Produkty charakteryzuje trwałość, lekkość i doskonała przyczepność do twarzy - dzięki gumowym zausznikom i noskom z pewnością nie osuną się nawet podczas wyczynowej jazdy na nartach. Wygoda i wyjątkowa trwałość w połączeniu z przystępną ceną to coś, na czym zależy nam najbardziej.

Okulary fotochromowe dla narciarzy

Zobacz więcej podobnych postów