Inwestycja Izera Park – ta lokalizacja Cię zachwyci
Dom

Inwestycja Izera Park – ta lokalizacja Cię zachwyci

Izera Park to jedna z najnowszych inwestycji realizowanych w Świeradowie Zdroju na terenie Gór Izerskich. Jest to kompleks pięciu apartamentowców, w których znajduje się 161 mieszkań oraz niezwykle rozbudowane zaplecze w postaci recepcji, strefy coworkingowej, sauny, siłowni, miejsca zabaw dla dzieci czy narciarni i rowerowni. Oprócz tego mieszkańcy otrzymają do dyspozycji podziemne parkingi i stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Tym, co czyni całą inwestycję jeszcze bardziej wyjątkową jest jej lokalizacja. Co takiego niesie ze sobą? Już wyjaśniamy!

Inwestycja Izera Park – ta lokalizacja Cię zachwyci

Apartamenty w Górach Izerskich

Projekt Izera Park Świeradów, którego budowa ruszyła we wrześniu 2023 i ma się zakończyć w listopadzie 2025 to nowoczesne osiedle wkomponowane w przepiękne otoczenie Gór Izerskich. Kompleks będzie zlokalizowany przy ul. Zakopiańskiej 23 A w Świeradowie Zdroju. Do wyboru jest aż 161 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie. Są to zarówno lokale jednopokojowe z aneksem kuchennym i łazienką, jak i mieszkania 2 i 3 pokojowe z rozbudowaną strefą wspólną. Dostępne są apartamenty o powierzchni od 26 do 103 metrów kwadratowych.

Sprawdź apartamenty w Świeradowie Zdroju oferowane w przedsprzedaży na stronie projektu – Izera Park.

Inwestycja Izera Park – ta lokalizacja Cię zachwyci

Apartamentowce mają kilka kondygnacji – w tym również podziemne, w których znajdują się przede wszystkim miejsca parkingowe. Te mieszkania, które są zlokalizowane na wyższych piętrach, zapewniają spektakularne widoki na okoliczne góry. Przy czym budynki zaprojektowane są z uwzględnieniem lokalnych tradycji architektonicznych, dzięki czemu doskonale wtapiają się w naturalne otoczenie, tworząc z nim harmonijną całość.

Izera Park – blisko i do natury, i do miasta

Lokalizacja inwestycji Izera Park zapiera dech w piersiach, apartamentowce są bowiem posadzone na działce otoczonej świerkowym lasem, przez którą płynie naturalny strumień. Pełne połączenie z przyrodą daje widok na przepiękne Góry Izerskie – w tym na znajdujący się zaledwie kilkaset metrów dalej Izerski Stok, który zimą jest mekką narciarzy, latem stanowi zaś cel wędrówek pieszych czy rowerowych – na szczyt można wjechać także koleją gondolową.

Piękno i bliskość natury to tylko jeden z korzystnych aspektów lokalizacyjnych inwestycji Izera Park, drugim jest bowiem doskonała komunikacja z miastem oraz wszystkimi udogodnieniami, które oferuje. W ten sposób mieszkańcy apartamentowców mogą z jednej strony cieszyć się spokojem i urokiem przebywania blisko przyrody, a z drugiej nie muszą rezygnować ze wszystkich udogodnień, jakie daje miejska infrastruktura – w tym sklepów, restauracji itp.

Inwestycja Izera Park – dlaczego warto?

Region Gór Izerskich z każdym rokiem staje się coraz popularniejszy, nie tylko ze względu na bardzo atrakcyjną ofertę turystyczną, która w tym przypadku jest ważna przez cały rok, ale także z powodu uzdrowiskowego charakteru samego Świeradowa Zdroju, który każdego roku przyciąga kuracjuszy swoimi źródlanymi wodami leczniczymi i terapiami borowinowymi.

Apartamenty Izera Park to zatem świetna inwestycja zarówno dla tych, którzy chcą ulokować kapitał w nieruchomości w atrakcyjnym turystycznie regionie i zarabiać na krótkoterminowym wynajmie wakacyjnym, jak i dla szukających nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w przepięknym i naturalnym otoczeniu.

Zobacz więcej podobnych postów