Solidny i elegancki długopis - jaki wybrać?
Recenzje

Solidny i elegancki długopis - jaki wybrać?

Nie każdemu z nas odpowiada pisanie piórem, przez co wolimy pozostać przy pisaniu długopisem. Jednak jeżeli długopis jest głównym narzędziem piśmienniczym, jakim się posługujesz również powinieneś zainwestować w produkt dobrej jakości. Jest to szczególnie ważne przy zawodach, gdzie stosowanie pisma odręcznego jest bardzo częste. Jeżeli nie wiesz, na jaki się zdecydować wybierz długopis Waterman. O jego cechach oraz popularnych modelach dowiesz się w tym artykule!

Dlaczego warto kupić długopis Waterman lepszej jakości?

Wydawać by się mogło, że długopis to narzędzie, przy którym jakość nie ma znaczenia. Takie myślenie jest pochodną szerokiej dostępności tanich długopisów oraz nawyku posiadania ich w dużej ilości. Gdy weźmiemy pod uwagę słabą jakość wykonania długopisów oraz to jak często się zużywają, okaże się, że często wydajemy pieniądze zupełnie niepotrzebnie, a lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w jeden, ale dobry jakościowo produkt.  Najlepszym na to przykładem są długopisy Waterman. Produkty te wyróżnia wysoka jakość, elegancki design oraz funkcjonalność. Produkty tak renomowanej marki są tworzone z dużą dokładnością, przez co pisanie nimi to czysty komfort.

Solidny i elegancki długopis - jaki wybrać?

Najlepsze modele długopisów Waterman

Jednym z najbardziej uniwersalnych i rozchwytywanych produktów są długopisy z serii Graduate. To produkty przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wyróżnia je jeden z najnowocześniejszych designów wśród produktów marki Waterman. Długopisy posiadają jasne pastelowe kolory, które kojarzą się z nowoczesnym stylem. Oprócz tego, razem z wysoką jakością długopisów, idzie w parze niska cena. Korpus długopisu Graduate jest pokryty lakierem wysokiej jakości, dzięki czemu nie będzie on odpryskiwał ani niszczył się. Dodatkowo pozostałe elementy długopisu zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która warunkuje ich długą zdatność do użytku.

Jeżeli poszukujesz czegoś z nieco wyższej półki cenowej i o bardziej designerskim wyglądzie, polecamy ci linię długopisów Carene. Jest to zestaw kilku wyjątkowych długopisów, które cechują się bardziej wysublimowanym i eleganckim wyglądem. Jest to rodzaj długopisów pasujących do osób zajmujących wysokie stanowiska oraz chcących reklamować się jako profesjonaliści.

Zobacz więcej podobnych postów