Baby Anthyllis - delikatny płyn do kąpieli dla dzieci
Recenzje

Baby Anthyllis - delikatny płyn do kąpieli dla dzieci

Moda na ekologię nie przemija, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację dzieci i niemowląt. Na uwagę zasługuje włoska marka Anthyllis, która wprowadziła na rynek certyfikowane produkty najwyższej jakości. Są one dostępne między innymi w Drogerii Betterland, która w swoim asortymencie ma ekologiczne produkty.

Baby Anthyllis - delikatny płyn do kąpieli dla dzieci

Produkty Pierpaoli – Anthyllis

Pierwszym z produktów jest preparat 2 w 1, czyli płyn do kąpieli połączony z szamponem. Na jego korzyść przemawia przede wszystkim zawartość protein ryżu oraz ekstraktu z hibiskusa. Pojemność 400 ml jest dostępna w cenie 29,79 zł. Pozostałe elementy składu pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw. Szampon z płynem do kąpieli jest szczególnie polecany dla dzieci, które borykają się z Atopowym Zapaleniem Skóry, ponieważ nie zawiera w sobie mydła i sztucznych barwników. Zaletą jest również piękny zapach i brak składników, które powodują szczypanie w oczy. Większość dzieci uwielbia kąpać się w pianie, dlatego preparat spełni ich oczekiwania również w tym zakresie. Kolejnym produktem od producenta Anthyllis jest mydełko w płynie Bio Eco. Może być stosowane o każdej porze roku, ponieważ doskonale nawilża wysuszony naskórek. Poza pięknym zapachem doskonale czyści rączki i buzie dzieci, które jak wiadomo często się brudzą.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała i prania

Płyn do płukania ubranek dziecięcych i niemowlęcych z tej samej serii ma delikatny, bawełniany zapach. Aromat odzieży jest równie przyjemny i przede wszystkim skuteczny. Może być stosowany nawet do prania ubranek dzieci o wrażliwej skórze, ponadto wystarcza na dość długi czas. Na plus zalicza się odznaczenie certyfikatem ICEA, będący potwierdzeniem unikania przeprowadzania testów na zwierzętach. Rodzicom małych dzieci poleca się również środek dezynfekujący dodawany do prania. Aktywuje swoje właściwości już w wodzie o temperaturze 30 stopni, dlatego może być dodawany do prania delikatnych tkanin. Na koniec godne polecenia są biodegradowalne, kompostowalne chusteczki do pielęgnacji skóry dziecka. Mają dość intensywny zapach, jednak w żaden sposób nie podrażniają skóry niemowlaka. Można nimi wycierać rączki i buzię dziecka.

Zobacz więcej podobnych postów