Najlepsze butelki do karmienia
Recenzje

Najlepsze butelki do karmienia

Przed nadejściem dziecka rodzice oddają się kompletowaniu wyprawki. W każdej z nich znajdują się butelki dla niemowląt, choć nie zawsze od razu są używane, gdyż mama może karmić piersią swoją pociechę to warto ją mieć choćby do napojenia dziecka wodą. Wybór na rynku jest ogromny, dlatego nie jest to łatwe zadanie dla rodziców. Stąd pomysł na ten artykuł, by wesprzeć rodziców prezentujemy ranking najlepszych butelek niemowlęcych.

Butelki dla niemowląt

Każdy maluch kiedyś będzie miał do czynienia z nimi, nie zależnie czy to nastąpi zaraz po urodzeniu czy znacznie później w rozwoju. Pierwszy zakup butelki dla niemowląt odbywa się jeszcze przed narodzinami dziecka. Wraz z ze wzrostem maluszka wzrastają potrzeby, związane ze zmianą butelki na większą. Na rynku obecnie znajduje się szereg produktów tego typu, wykonanych z różnych materiałów, o różnych pojemnościach i przeznaczeniach. W dzisiejszym świecie butelka obdarzona jest wieloma funkcjami, a nie jest tylko pomocą do karmienia. Stąd współcześnie rodzice wielokrotnie mają problem z wyborem tej najbardziej odpowiedniej. Poniżej nastąpi prezentacja tych najbardziej pożądanych butelek na rynku wśród akcesoriów niemowlęcych.

Najlepsze butelki do karmienia

Philips Avent Natural

To butelka, która została zaprojektowana w taki sposób, by jej smoczek przypominał jak najbardziej kobiecą pierś, co sprawia, że ssanie niczym się nie różni, jak gdyby ssało pierś matki. Butelka ta nie wyklucza karmienia piersią dzięki temu, z powodzeniem można stosować karmienie mieszane. Smoczek w tej butelce został tak wykonany, by był miękki i elastyczny, ale jednocześnie żeby się nie wgniatał. Bardzo korzystny jest kształt tej butelki dla niemowląt, ponieważ z łatwością mogą sobie samodzielnie ją trzymać, gdy nadejdzie czas indywidualnego jedzenia. Butelki te dostępne są w wielu pojemnościach oraz posiadają możliwość parowania części górnych i dolnych, w zależności od potrzeb dziecka.

Mamajoo

Butelkę tę wykonano z polieterosulfonu, co wpływa na jej kolor, gdyż jest lekko złotawa. Materiał ten jest w 100% bezpieczny dla dziecka, nie ma w nim żadnych niebezpiecznych substancji. Jest bardzo wytrzymała, dzięki wiązaniom molekularnym poradzi sobie nawet w ekstremalnych temperaturach. Ponadto, jest ona zabezpieczona przed zarysowaniem czy odbarwieniem. Kształt butelki ma usprawniać umiejętność chwytania przedmiotów. Szersza podstawa ma ułatwić korzystanie z butelki w bezpieczny sposób. Butelki te posiadają ochronę przed zabrudzeniami, dzięki dodatkowej pokrywce. Na rynku występują butelki Mamajoo w dwóch pojemnościach: 150 i 250ml. Podobnie jak wcześniejsza butelka nie wpływa niekorzystnie na odruch ssania, co sprawia, że jednocześnie może być karmione piersią, jak i tą butelką, ponieważ struktura smoczka jest zbliżona do naturalnej piersi. Otwory butelki wyposażono w specjalny system wentylacyjny, który zapobiega pojawianiu się kolek.

Yoomi

To butelka antykolkowa, występująca w dwóch pojemnościach: 140 i 240ml. Butelka ta dostępna jest z podgrzewaczem, co całkowicie ułatwia funkcjonowanie młodych rodziców. Butelki można używać z podgrzewaczem lub bez, w zależności od wyboru rodziców. Smoczek wyposażony jest w 6 otworów, zapobiegających pojawianiu się kolek.

 

 

Zobacz więcej podobnych postów