Gadżety ślubne, które musisz mieć, jeśli planujesz wesele
Porady

Gadżety ślubne, które musisz mieć, jeśli planujesz wesele

Sezon ślubny 2022 zaczyna się już lada moment. Jeśli planujecie ożenek lub zamążpójście w tym sezonie, koniecznie zapoznajcie się z tym artykułem, w którym zebraliśmy dla Was wszystkie gadżety ślubne, które powinny pojawić się na Waszym weselu. Księga gości, winietki, zaproszenia ślubne i wiele więcej. Zostańcie z nami do końca!

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia na ślub i wesele to element, którego nie możecie pominąć. Wręczanie ich rodzinie oraz przyjaciołom to w naszym kraju tradycja. Wybierzcie zaproszenia ślubne, które pasują do kolorystyki i stylu organizowanego przez Was przyjęcia. Pamiętajcie, że muszą one zawierać wszystkie niezbędne dla gości informacje, takie jak to: kto i kogo zaprasza, gdzie odbędzie się ślub, a następnie wesele, co chcecie otrzymać w prezencie ślubnym.

Gadżety ślubne, które musisz mieć, jeśli planujesz wesele

Winietki ślubne

Mały, niby nic nieznaczący element, o wielkiej mocy. To właśnie dzięki nim możecie jeszcze przed weselem usadzić gości, by każdy siedział na weselu w towarzystwie znanych mu osób. Pozwolą one uniknąć zamieszania, zamieniania się miejscami, ewentualnych kłótni między wujkami czy innych niesnasek.

Księga gości

Gadżet, który - w naszej subiektywnej opinii – powinien znaleźć się na każdym weselu. Słowa pisane przez gości własnoręcznie, z głowy i z głębi serca, mają zdecydowanie większą moc niż te nadrukowane na okolicznościowych blankietach. Księga gości to wspaniała pamiątka, do której będziecie mogli wracać po latach, przypominając sobie ten wyjątkowy dzień, w którym to przysięgaliście sobie miłość, wierność i uczciwość aż do końca Waszych dni!

Podziękowania dla gości

Sposobów na podziękowanie gościom za przybycie, obecność i prezent, jest mnóstwo. Wśród najbardziej popularnych propozycji, jakie wybierają nowożeńcy są: słodycze, personalizowane krówki, miody, zdrapki lotto, a także magnesy ze zdjęciem Pary Młodej, przypinki czy mini alkohole.

Gadżety ślubne, które musisz mieć, jeśli planujesz wesele

Pudełko na koperty weselne

Ten gadżet doceni Wasz świadek i poniekąd Wy też, ponieważ możecie mieć dzięki niemu pewność, że żadna koperta nie zginęła Wam, chociażby w transporcie. Dzięki zamykanemu pudełku na koperty, Wasze prezenty będą w pełni bezpieczne, a wy spokojni. Dodatkowym atutem personalizowanych pudełek na koperty weselne jest fakt, że są one swego rodzaju pamiątkową szkatułką z Waszymi imionami i datą ślubu. Po wypakowaniu kopert, gdy emocje ślubne opadną, możecie w takim pudełku trzymać swoje ślubne pamiątki.

Wszystkich, wymienionych w tym artykule, gadżetów ślubnych szukajcie w ofercie sklepu handmade Decobazaar.com. Co jeszcze dopisalibyście do tej listy?

Zobacz więcej podobnych postów