Księga gości – czy warto mieć ją na swoim weselu?
Porady

Księga gości – czy warto mieć ją na swoim weselu?

Planując ślub i wesele, wśród mnóstwa spraw oraz obowiązków spoczywających na narzeczonych, jest także wymyślenie atrakcji i stworzenie atmosfery, którą wszyscy na długo zapamiętają. Fotobudki, busy z prosecco lub aperolem, animatorzy dla dzieci i wiele innych. Elementów, na które można wydać pieniądze podczas organizacji wesela jest naprawdę sporo. Czy zatem księga gości jest kolejną niekoniecznie potrzebną fanaberią Państwa Młodych? A może akurat w nią warto zainwestować? Naszym zdaniem księga gości to absolutny must have na weselu! To fantastyczna pamiątka, która przez wiele lat będzie przywoływać piękne wspomnienia. Dlaczego warto się na nią zdecydować? Wyjaśniamy!

Dlaczego księga gości na weselu to hit?

Księga gości to hit i przede wszystkim jedna z lepszych weselnych pamiątka. Napisane w niej życzenia oddają zdecydowanie więcej emocji niż nadrukowane na okolicznościowych kartach frazesy. Wpisane do niej przez Waszych bliskich teksty, po latach będą miały jeszcze większą wartość niż zaraz po ślubie, a wy stwierdzicie, że zakup tego gadżetu był weselnym strzałem w dziesiątkę.

Księga gości – czy warto mieć ją na swoim weselu?

Księga gości to atrakcja, która nie angażuje Państwa Młodych

Jak wiadomo, nowo poślubiona para na swoim weselu nie ma zazwyczaj czasu na głupoty. Nowożeńcy chcą się bawić, rozmawiać z bliskimi i zatroszczyć o każdego gościa z osobna, by ten czuł się zaopiekowany, dlatego atrakcje, które w jakikolwiek sposób ich angażują nie są najlepszym pomysłem. Księga gości to niewymagającym przedmiot. Wystarczy, że ustawicie ją w widocznym miejscu, zostawicie flamastry oraz długopisy, a magia zadzieje się sama.

Nowoczesna księga gości – tak czy nie?

Wybór zależy od Was. Oczywiście, najpopularniejszym rodzajem księgi gości wciąż są klasyczne albumy, jednak wraz z rozwojem branży ślubnej pojawiły się na rynku także nieco inne, bardziej ekstrawaganckie propozycje, jak chociażby pleksi z podpisami, plakaty na ścianę z podpisami, puzzle na których goście mogą napisać coś od siebie, a także szklane księgi gości na kształt skarbonki, do której bliscy wrzucają serduszka ze swoimi życzeniami dla Państwa Młodych.

Księga gości – czy warto mieć ją na swoim weselu?

Księga gości ze zdjęciami

Ta forma jest jedną z naszych ulubionych! Wystarczy, że przy tradycyjnej księdze pamiątkowej w postaci albumu położycie sprzęt fotograficzny drukujący zdjęcia od razu po ich zrobieniu. Takie zdjęcia gościa powinni wklejać do Waszej księgi z dedykacją, życzeniami lub czymkolwiek, co mają Wam ochotę napisać. To bardzo osobista, najbardziej wzruszająca, a jednocześnie najbardziej zabawna forma pamiątkowej księgi na wesele.

Mieliście księgę gości na swoim weselu? A jeśli ta uroczystość dopiero przed Wami to czy chcielibyście ją mieć? Jeśli tak, koniecznie zajrzyjcie do sklepu Decobazaar.com, gdzie znajdziecie szeroki asortyment gadżetów weselnych i koniecznie dajcie nam znać, co myślicie o pamiątkowych księgach!

Zobacz więcej podobnych postów