Jaki prezent dla męża w 25 rocznicę ślubu?
Porady

Jaki prezent dla męża w 25 rocznicę ślubu?

25 rocznica ślubu jest niezwykle dużym osiągnięciem małżeństwa, zwłaszcza w czasach pełnych rozwodów i przelotnych znajomości. Prezent dla męża z tej okazji powinien być wyjątkowy, by podkreślić rangę tego wydarzenia. Doskonałym pomysłem dla mężczyzn, lubiących adrenalinę są np. skoki spadochronowe w Krakowie, ekstremalna jazda Monster Truckiem czy dla bardziej spokojnych panów zwiedzanie winnicy z kolacją dla dwojga. Prezent dla męża powinien być dobierany pod kątem jego zainteresowań oraz typu osobowości. Oto kilka przykładów na tę szczególną okoliczność.

Skoki spadochronowe w Krakowie

Mężczyźni w sile wieku, mimo upływu lat nadal lubiący poczuć dawkę adrenaliny z pewnością ucieszy prezent taki jak np. skoki spadochronowe w Krakowie. To doskonała rozrywka dla osób, żądnych przygód jakie daje kilka minut w powietrzu. To gwarancja niezapomnianych przeżyć i wspomnień, które uwieczniane są za pomocą kamery. Skok w tandemie polega na skoku spadochronowym z instruktorem, który pilotuje systemem sprzętu i ma za zadanie bezpiecznie sprowadzić osobę do niego przypiętą pasami na ląd. Spadochron zwykle otwierany jest na wysokości 1800-1700 metrów nad ziemią, a sam skok wykonywany jest na poziomie 3000-4000 metrów, jest to warunkowane miejscem, w którym odbywa się skok. Podczas skoku osiąga się prędkość nawet do 250 km/h, a czas szybowania trwa od kilku do kilkunastu minut.

Jaki prezent dla męża w 25 rocznicę ślubu?

Ekstremalna jazda Monster Truckiem

Kolejnym prezentem dla fanów ekstremalnych przygód oraz motoryzacji jest jazda Monster Truckiem, który posiada potężne koła i wysokie zawieszenie, dzięki czemu żadna przeszkoda nie stanowi problemu. To okazja do poczucia ogromnej mocy płynącej z  tej wielkiej bestii. Taka jazda trwa około kilkunastu minut pod okiem doświadczonego instruktora, który pomoże okiełznać i zapoznać się z tą maszyną. Przed jazdą odbywa się krótkie szkolenie obsługi Monster Trucka. To niezapomniana motoryzacyjna przygoda, którą można wspominać podczas spotkań z bliskimi i znajomymi. Oprócz tego, że jest to wyjątkowy sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu to dodatkowo tworzy możliwość sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach na drodze.

Zwiedzanie winnicy z kolacją dla dwojga

Każdy entuzjasta tego wytwornego trunku jakim jest wino ucieszy prezent w postaci zwiedzania winnicy i winiarni, poznania tajników produkcji wina, degustacji różnych rodzajów wina oraz kolacji z ukochaną, składającej się z przystawki, zupy, dania głównego, deseru i wielu napojów. To prezent, który nie tylko sprawia wiele przyjemności, ale także pozostawia na długo wspaniałe wspomnienia. To niesamowity czas dla korzystających z tej atrakcji, ale i ich własnych kubków smakowych. Bardziej romantycznej wizji na upamiętnienie i świętowanie tak wyjątkowej okazji, jaką jest 25 rocznica ślubu nie można sobie wymarzyć i zaplanować.

Inne ciekawe propozycje dla mężczyzn

Do grupy ciekawych propozycji na prezent dla męża z okazji rocznicy ślubu może być przejażdżka czołgiem, lot w tunelu aerodynamicznym lub lot balonem nad wybranym miastem czy regionem.

Zobacz więcej podobnych postów